اخبار

در ۶ ماه بیش از ۱۵ میلیون دستگاه از گوشی های سری Redmi Note 7 به فروش رسیده است

نوشته شده توسط مهرداد قربانی

تا سال گذشته برند redmi یکی از زیرمجموعه های برند شیائومی بود ولی از ابتدای سال جاری این برند به طور مستقل فعالیت خود را شروع کرده است. اولین گوشی مستقل این برند Redmi Note 7 بود که در تاریخ ۱۰ ژانویه در چین و با قیمت پایه ۹۹۹ یوآن (تقریبا ۱۴۵ دلار) عرضه شد، پس از آن گوشی Note 7 Pro در ماه فوریه و با قیمت پایه ۱۵۹۹ یوآن (تقریبا ۲۳۲ دلار) وارد بازار شد. این گوشی ها در بازار چین و سایر بازارهای بین المللی مانند هند با استقبال بسیار خوبی روبرو شده‌اند. حال امروز شرکت شیائومی اعلام کرد که در ۶ ماه گذشته بیش از ۱۵ میلیون دستگاه از گوشی های سری Redmi Note 7 به فروش رسیده است.

در 6 ماه بیش از 15 میلیون دستگاه از گوشی های سری Redmi Note 7 به فروش رسیده است

در ماه مه شرکت شیائومی اعلام کرد که بیش از ۱۰ میلیون دستگاه از گوشی های سری Redmi Note 7 در مدت ۱۲۹ روز به فروش رسیده است.  حال این شرکت اعلام کرده است که بیش از بیش از ۱۵ میلیون دستگاه از گوشی های سری Redmi Note 7 در مدت تنها ۶ ماه به فروش رسیده است. به همین مناسب شرکت شیائومی یک تخفیف ویژه نیز برای این محصول در نظر گرفته است.

نسخه دارای ۶ گیگابایت رم + ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی گوشی Redmi Note 7 در چین با قیمت ۱۳۹۹ یوان (تقریبا ۲۰۳ دلار) عرضه شد، قیمت این گوشی در حال حاضر ۱۱۹۹ یوآن (تقریبا ۱۷۴ دلار) می باشد. گوشی Redmi Note 7 Pro با ۶ گیگابایت رم + ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی نیز با قیمت ۱۵۹۹ یوآن (تقریبا ۲۳۲ دلار) عرضه شده بود که در حال حاضر قیمت آن به ۱۳۹۹ یوآن(۲۰۳ دلار) رسیده است. نظر خود را درباره این گوشی در بخش دیدگاه ها با مجله شیائومی و سایر کاربران در میان بگذارید.

درباره نویسنده

مهرداد قربانی

ارسال نظر